počet produktů: 0
cena: 0,00 CZK
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 8
dnes: 198
týden: 2234
celkem: 1525533

 

 

 

produkty v akci
původní cena: 499,00 CZK
299,00 CZK
původní cena: 330,00 CZK
220,00 CZK
původní cena: 189,99 CZK
99,00 CZK
původní cena: 189,99 CZK
99,00 CZK
původní cena: 189,99 CZK
99,00 CZK

Kontakt

Fakturační údaje:                                         Korespondenční  a kontaktní údaje

První real shop CZ s.r.o.                                  Náplně Přerov.cz

Sídlo : Wilsonova 213/17                                Wilsonova 17, Přerov

Přerov-Město           

PSČ 750 02                                                

IČ: 06136541

DIČ: CZ06136826                                     Email: info@naplneprerov.cz

                                                               Odpovědná osoba Přerov

ČU: 279589077/300 ČSOB                         Stanislav Janeček

Nejsme plátci DPH                                     +420 736 66 88 59, janecek.st@gmailcom

 

Při objednávce nad 3 000,- Kč možno fakturovat s odpočtem DPH. ( Nutno uvézt do objednávky )                                                                                           

 

Neplaťte dopravu , když nemusíte. Máme pro vás výdejní místo s DOPRAVOU ZDARMA.

Výdejní místo - Wilsonova 17, Přerov 

Pondělí - Pátek 12:30 - 17:30h případně po telefonické dohodě 

 

+ dalších 11 výdejních míst Uloženka.cz
 

 

 

Něco málo o Nás a naší práci

Prodejem tohoto spotřebního materiálu do tiskáren a kopírek se zabýváme jíž cca 7 let. Za tuto dobu se změnil nejen název, ale i technologie výroby a celková strategie prodeje.

Do nedávné doby jsme měli a stále máme v Přerově již relativně známou provozovnu v samotném centru města Přerova v ulici Wilsonova, dříve v přízemních prostorách, ale již rok máme tyto prostory v 1. patře téhož domu.

Tyto prostory fungují jako klasická prodejna, kde si můžete přijít a nakoupit jakékoliv náplně do inkoustových i laserových tiskáren a kopírek, stejně tak i nechat zrenovovat inkoustové  náplně ( cartridge ) na počkání, nebo do 24h.

Jedna uz další funkcí této prodejny je, že slouží jako jedno z 13 výdejních míst tohoto e-shopu. Vy tak máte možnost si objednané zboží vyzvednou ZDARMA přímo zde a ušetřit tak nemalé peníze za dopravu.

Mezi další novinky patří rozvoz zboží až domu, nebo kanceláře, možnost platby na fakturu, různé věrnostní a množstevní slevy, nebo také odborné poradenství v oblasti spotřebního materiálu do tiskáren a servisu tiskáren.

- - UPOZORNĚNÍ - -

Náš e-shop je zatím naplněn zbožím na 80%, v případě, že by jste hledali náplň a nenašli ji v nabídce, neváhejte nás jakýmokoliv způsobem kontaktovat, rádi Vám sdělíme dostupnost i cenu poptávané náplně. 

V České republice, stejně jako na celém světě jsou nejrozšířenější inkoustové a laserové tiskárny. V inkoustových tiskárnách se používají tzv. inkoustové cartridge.V laserových tiskárnách se používají tzv. tonerové cartridge. Oba dva typy mají své výhody i nevýhody.

Výhody inkoustových cartridge jsou nízké pořizovací náklady a možnost tisku fotografií v laboratorní kvalitě. Nevýhodou tohoto druhu tisku je možnost zaschnutí náplně při delší nečinnosti tiskárny (řádově několik týdnů). Hlavní výhodou tonerové cartridge je cena a rychlost tisku.


Výběr tiskárny

Nejdůležitější je před koupí nové tiskárny si říct, na co a jak často budeme tiskárnu požívat, a hlavně také kolik Vás budou stát náhradní náplně, ať už inkoustové, nebo tonery do laserové tiskárny. Cena tiskárny by měla být až jako poslední co by jste měli porovnávat, jelikož celosvětový trend ( marketing ) je, prodávat zákazníkům levné tiskárny, ale drahé náplně!

Není vůbec samozřejmé, že toner, který má sice vyšší kapacitu tisku bude pro Vás i tou nejlevnější variantou. Laserové tiskárny jsou prioritně určeny pro větší množství tisku při každém spuštění tiskárny jelikož právě ten start je u této tiskárny to nejdražší. Inkoustové jsou pravý opak i když dnes máme na trhu i velkokapacitní inkoustové náplně, které se svými vlastnostmi podobají laserovým tiskárnám.

Originální nebo kompatibilní náplň?

Výrobce Vaší tiskárny, nebo kopírky Vás bude samozřejmě jakýmkoliv způsobem přesvědčovat, že pouze Originální náplně jsou to pravé pro Váši tiskárnu. Na to se dá císt jen toto, ano jsou vhodné, ale né levné. Dnes už jsou neoriginální náplně na takové úrovni, že se jim velmi vyrovnávají a rozdíl mnohdy pozná jen Vaše peněženka, právě díky tomu, že jsou neoriginální náplně mnohdy výrazně levnější. 

Samozřejmě náplně ať už do laserových, nebo do inkoustových tiskáren jsou pouze spotřební předmět a mohou se kdykoliv pokazit, proto doporučujeme si od všeho uschovat doklad o zaplacení a prodejce důkladně vybírat, aby byl stejně jako my ochoten vadnou náplň vyměnit obratem za novou a zbytečně Vás tak nenechal bez náplně. 

 

Pro naše zákazníky nabízíme bezplatné konzultace při výběru vhodné tiskárny dle jejich možností a požadavků, její údržby a servisu.